Zasady gry bacarat i reguły zachowania w kasyno online w Internecie

Gra bacarat jest bardzo prosta, zupełnie nieskomplikowana i takie są również zasady gry. Gra baccarat polega na rozdaniu po dwie karty i ewentualnym dobieraniu jednej karty w trakcie gry. Wygrywa ten kto uzyska liczbę punktów dziewięć.

Karty są punktowane następująco. Dziesiątki, walety, damy i króle liczą się jako zero, asy liczą się jako jeden punkt, i kolejno od dwójki do dziewiątki wszystkie kary liczą się jako tyle punktów ile posiada dana karta oczek.

Gra bacarat polega głównie na szczęściu, które może sprzyjać bądź nie, i na określeniu kto ma większą ilość punktów gracz czy krupier, czyli tak zwany bankier. W tej grze obstawiane są zakłady i tak można obstawić, ze wygrasz ty, wygra krupier lub będzie remis. Jeżeli twój zakład to twoja wygrana, zostanie ci wypłacona równowartość obstawionej stawki, jeżeli wygra krupier i będzie to twój zakład, kwota wypłacona to 1:1, pomniejszona o 5% prowizje dla krupiera. Największą wygraną uzyskujemy z zakładu remisowego, a mianowicie jest to wygrana 8:1.

Gra rozstrzygana jest po obliczeniu wszystkich kart zarówno u graczy, jak i krupiera. Wygrywa osoba, która miała szczęście i dobrze obstawiła grę baccarat. Zapraszamy zatem do stołów karcianych gry bacarat, aby obstawiać i wygrywać, a więc korzystać ze swojego szczęścia