Uzależnienie od hazardu i niebezpieczeństwa z tego płynace

Jeśli wiesz, czy ktoś lubi hazard, i kocha go zbyt dużo, należy podjąć kroki w celu zapobieżenia uzależnienie od hazardu, kształtowania się obecnie lub strony. Oto kilka rad, aby pomóc Ci uniknąć hazardu dla zabawa kolei do uzależnienia hazardem,

dla siebie, a wokół nich, że kochasz. Nigdy rozgrywkę bez środków do tego celu. Jeśli masz pieniądze, które nie można utracić, a następnie nie rozgrywkę. Grasz z nadzieje na wygraną, aby na przyszłość, jest ustawienie się do utraty i uszkodzenia. Hazard powinien zawsze być zabawa, działalność rekreacyjna, a nie środkiem do uzależnienia od dochodu . Pamiętaj, że pochodzi z hazardem więcej formularzy niż tylko kasyna. loterie państwowe są zbyt hazardu. nie spędzają zbyt wiele czasu, pieniędzy lub nabycia w coś tak proste, jak na loterii stanu bez środków do tego . Jeśli masz trochę pieniędzy do zamiennych, które można ryzyko utraty i nadal spełniają wszystkie inne zobowiązania finansowe, (i tak, mamy na myśli wszystkie z nich, do gazu, artykułów spożywczych i innych wad jak papierosy i alkohol), następnie przez wszystkich oznacza ryzyko z nim, jeśli chcieć. Jednakże, jeśli straci je, nie spędzają więcej próbuje wygrać go. Walk Away natychmiast. Jeśli wygrasz, nie próbując go poświęcić, aby wygrać więcej. natychmiast Walk Away i kamizelki wygranych na coś więcej, warto natomiast, takich jak mączka, z rodziną lub film.

Cztery etapy uzależnienia hazardem są wymienione poniżej: zwycięstwa Faza: to zaczyna się od wielkiej wygranej, a problem gamblers zacząć Uważam, że ma talent do hazardu. Uważają one, że im dłużej gra, tym bardziej będą one wygrać, a więc zaczynają spędzać więcej czasu i pieniędzy na gry hazardowe. Utrata fazy: te gamblers są te same, które rozpoczynają hazardu, pracy i przejdź do rozgrywkę. rozpocząć rozgrywkę, aby ścigać ich pieniądze, za szansę wygrać z powrotem to, co oni zgubili. Desperation Faza: Wszystkie kontroli jest stracone. Uznają co robią, czują wstyd i nad nim, wraz z ich pieniądze zmarnowane. Oni nie mogą zatrzymać hazardu i promuje również ich cyklu wstyd … myślenie, że jeżeli może wygrać jeden raz w celu zrekompensowania strat, będą one stop i wszystko będzie dobrze. beznadziejny Faza: To jest rock dołu. Są to te, które nie opieki, jeśli żyją lub umierają, uzyskać pomoc lub nie uzyskać pomoc. Czasami te gamblers będzie nadużyciem narkotyków i alkoholu, aby pozbyć się z bólu i wstydu z hazardem.