Metody płatności do kasyn online w Internecie i na zakłady sportowe

A oto jakie posiadamy metody płatności do kasyn online w Internecie i na zakłady sportowe przez Internet:

Najszybsza i najprostsza metoda. System Przelewy24 obsługuje niemal wszystkie polskie banki i pozwala błyskawicznie wpłacić pieniądze przy zerowej prowizji. Gorzej z wypłatą – nie wszystkie kasyna wypłacają pieniądze na polskie konta, dlatego też warto zwrócić uwagę na kasyno Betsson. Oferuje ono bezproblemowe, najszybsze przelewy bezpośrednio na konto bankowe.

Wśród Polaków jest to najpopularniejsza metoda płatności w kasynach i pokerroomach. Nic dziwnego – prostota obsługi i polski interfejs przyciąga polskich klientów. Moneybookers czyli Skrill jest internetowym portfelem pozwalającym na ekspresowe płatności „na maila”, otrzymywanie płatności od innych użytkowników oraz łatwe wypłacanie pieniędzy. Być może brzmi to zawile, ale szybko można się przekonać, że obsługa serwisu jest intuicyjna i nie pociąga za sobą żadnych kosztów utrzymania konta.

Płatność najbardziej spopularyzowana wśród zachodnich graczy, u nas jest mniej znana z powodu ciągłego braku zaufania do tego typu płatności online. Tymczasem płatność kartą jest szybka, bezpieczna i wygodna – zarówno wpłaty, jak i wypłaty. Dokładna specyfika płatności kartą i ewentualne prowizje zależne są od kasyna jak i od banku wydającego kartę.
UKash
PaySafeCard
PaySafeCard i UKash

Karty UKash oraz Paysafe Card są kuponami typu prepaid – zakupione karty można wykorzystać wpisując ich numer w internetowym kasynie. Płatność ta z pewnością jest dobra jako prezent dla gracza, ale niezbyt sprawdza się jako codzienny środek płatności. Poza tym, mimo szumnych zapowiedzi otwarcia nowych punktów ich sprzedaży, wciąż są w polskich sklepach i kioskach rzadkością.

Neteller jest portfelem internetowym. Podobnym nieco do Moneybookers i jeszcze bardziej spopularyzowanym (szczególnie w kasynach należących do amerykańskich firm). Odstraszają nieco horrendalne prowizje, np. za wypłacenie gotówki na konto bankowe.

Jeśli żadna z powyższych metod płatności Ci nie odpowiada, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród wielu innych: Instacash, Citadel, Firepay, Ecocard, Instadebit, Usemybank, Click2Pay, Central Coin. Zawsze też można dokonać zwykłego przelewu bankowego, chociażby na lokalnej poczcie. mamy także Viabuy Prepaid Mastercard, Neosurf, EntroPay, Visa, Paysafecard oraz Trustly.
Obecnie mozna też bezpiecznie płacić za pomoca kryptowaluty Bitcoin.
Metody płatności do kasyn online w Internecie które oferują nasze kasyna staraja sie ułatwic użytkownikowi grę.