Licencjonowany bukmacher Expekt.com

Znany wszystkim licencjonowany bukmacher Expekt.com ma tez kasyno gry.

Aby grać poprzez sieć Internet, musisz mieć całkowite zaufanie do firmy w której grasz. Nie tylko najlepsze kursy się liczą. Musi istnieć pewność że wygrane są wypłacane i że firma działa w sposób omijający wszelkie trudności ekonomiczne.

Expekt.com jest bukmacherem licencjonowanym na Malcie, oznacza to iż nasza działalność podlega urzędowi- „Lotteries and Gaming Authority of Malta” oraz podlega prawu stosowanemu na Malcie. Firma Expekt.com posiada również licencje bukmacherską wydaną w Anglii i Austrii.

Techniczne know-how

Grając poprzez Internet masz dostęp do strony przez 24/dobę, wszystkie Twoje zakłady są przeprowadzone w sposób odpowiedzialny i bezpieczny, obce osoby nie mają dostępu do Twojego konta użytkownika. Istnieją wysokie wymagania techniczne dla bukmachera działającego w sieci. Odpowiedzialni technicy w Expekt.com, posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi stron które przetwarzają olbrzymie liczby transakcji oraz użytkowników. Strony Expekt.com, zabezpieczone są w taki sam sposób, jak serwisy banków i papierów wartościowych. Komputery zajmujące się obsługą użytkowników, umieszczone są w oddzielnym centrum, posiadającym wiele zabezpieczeń na wypadek poważnych kłopotów technicznych.

Licencjonowany bukmacher Expekt.com zapewnia bezpieczeństwo
Używamy najnowszej technologii aby utrzymywać wysoki poziom bezpieczeństwa dla naszych klientów. Wszelkie transakcje pomiędzy klientem a Expekt.com, są kodowane. Odpowiedzialni za to inżynierowie techniczni, posiadają wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu stron które przetwarzają olbrzymią liczbę transakcji i użytkowników. Strona Expekt.com, jest stworzona w taki sam sposób jak serwisy bankowe i papierów wartościowych. Pamiętaj że ważnym jest abyś Ty – jako klient, zachował konieczne środki ostrożności i przetrzymywał swoje hasło w bezpiecznym miejscu, tak aby nikt niepowołany nie mógł go użyć, oraz pamiętaj aby zawsze wylogować się po każdej zakończonej sesji.

Poświęcasz grze zbyt dużo czasu?
Gra to po prostu wielka przyjemność i zabawa dla wielu ludzi, ale niestety, niektóre osoby uzależniają się od tej zabawy. Expekt podejmuje odpowiedzialne kroki w takiej sytuacji i uprzejmie prosi Cię o kontakt z nami, jeżeli czujesz że gra przestaje być dla Ciebie zabawą, a staje się uzależnieniem. Polecamy Ci również kontakt z niezależną agencją zajmującą się tego rodzaju problemami, aby uzyskać pomoc w tej trudnej sytuacji.