FIVB Volleyball Men’s World Championship Poland 2014

Już niebawem, bo niespełna za 3 dni tj. w sobotę 30 sierpnia 2014 r. startuje wielkie siatkarskie święto, FIVB Volleyball Men’s World Championship Poland 2014.

Mamy przyjemność, my jako Polacy organizować te zawody. Zaraz po Euro2012, jest to drugie pod względem sportowym wydarzenie w historii naszego kraju!!! Czujecie już napięcie,

zbliżające się emocje?? Wybiera się ktoś na mecz otwarcia – na Stadionie Narodowym w Warszawie? Lub może macie bilety na inne spotkania? Najtańsze już za 20zł? Ktoś zakupił?

Trochę to siatkarskie święto, jeszcze przed jego rozpoczęciem zepsuł Polsat, kodując wszystkie, poza meczem otwarcia, spotkania Sad Nie wszyscy mają Cyfrowy Polsat (podobno 3.4 mln abonentów – więc to jakieś zaledwie 10% nas Polaków). Zamierzacie wykupić pakiet? Trochę kosztuje… zależnie od posiadanego operatora kablowego (standardowy pakiet na całe rozgrywki kosztuje 99.9pln choć niektórzy operatorzy TV mają taniej).

Mecze rozgrywane będą w 6 miastach (licząc Warszawę, Stadion Narodowy, na którym odbędzie się tylko mecz otwarcia – to 7). Macie przyjemność mieszkać, w którymś z miast gospodarzy? Czuć już atmosferę mistrzostw?

[Obrazek: logo-ms-2014.jpg]

Wszystkie informacje można znaleźć na oficjalnej stronie rozgrywek, tj.: http://poland2014.fivb.org/pl

Jakie są wasze odczucia co do szans Polaków? No i jak myślicie kto wygra cały turniej?

Oto jak typują bukmacherzy (kursy bah)

Ja typuję naturalnie Polaków, trzymam za nich kciuki. O złoto będzie niezmiernie ciężko.. medal jakikolwiek brałbym w ciemno… Mam tylko nadzieję, że nie zakończy się blamażem…